baby3

اتاق کودکان

دراتاق خواب بچه ها، اغلب وسایل زیادی وجود دارد که اگر برنامه خاصی برای سامان دادن به آن در نظر نگیریم، تبدیل به شلوغ ترین و بی نظم ترین بخش خانه می شود و این در حالی است که پدر و مادرها به آموزش نظم و ترتیب به بچه ها اهمیت می دهند و دوست دارند اتاق خواب فرزندان منظم و مرتب باشد.

هر چند وجود کمد با فضای کافی در اتاق خواب کودکان به نظم و ترتیب آن کمک شایانی می کند، ولی گاهی به هر دلیل فضای داخل کمد ها  و تعداد آن ها کافی نیست. در این نوشته طرح هایی ازاتاق خواب های بدون کمد کودکان که با استفاده از انواع  قفسه ، جعبه، باکس و سبد منظم شده است، برای ایده دادن به شما آمده است.

ادامه مطلب←

 در این نوشته ایده های جدید و جالبی از آویزهای تزیینی برای اتاق کودک ، جشن تولد  ، تزیین مهد کودک یا تزیینات عیدهای ملی / مذهبی آمده است. از ایده های این نوشته به عنوان کاردستی دوره دبستان و راهنمایی نیز می توانید استفاده نمایید.

ادامه مطلب←

 

با تزیین دیوارهای اتاق بچه ها، می توان حتی با وجود لوازم اتاق خواب ساده و ارزان، جلوه خاص و زیبایی به اتاق بخشید.

در این نوشته هفت طرح جدید از تزیین اتاق نوزادان ، با استفاده از استیکر های دیواری ، کاغذ دیواری یا رنگامیزی آن ها به همراه عکس اتاق نوزادان آمده است.

ادامه مطلب←

 امروزه طراحی اتاق کودکان در فضاهای کوچک  آپارتمان ها ، یکی از مسائلی است  که اغلب مادر و پدر ها با آن در گیر هستند. طبیعی است اگر سرویس اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب برای اتاق های کوچک به دقت انتخاب نشود، استفاده بهینه از فضا نشده و مشکلاتی از قبیل به هم ریختگی و ظاهر  و عملکرد نامناسب به وجود خواهد آمد.

 

در ادامه نکاتی که برای دکوراسیون و چیدمان اتاق خوابهای کوچک باید در نظر گرفته شود به همراه ۷ عکس از بهترین طراحی ها آمده است.

ادامه مطلب←

  

 قبل عید نوروز و موقع خانه تکانی عید یکی از مواقعی است که والدین دوست دارند برای  تغییر دکوراسیون اتاق بچه ها کاری بکنند.

در این نوشته چند طرح زیبا برای دکوراسیون اتاق دختر خانم های کوچک گذاشته شده است که امیدواریم از آنها استفاده کرده و ایده بگیرید! رنگ مورد علاقه دختر خانم ها در بیشتر اوقات صورتی است و در این نوشته طرح ها همه ار تنالیته های مختلف رنگ صورتی هستند. رنگ صورتی در کنار رنگ سفید و رنگ های نسبتا خنثی مانند انواع کرم و طوسی – آن طور که در عکس ها نشان داده شده- ترکیب بندی زیبایی را به اتاق خواهد داد.

 

ادامه مطلب←

 در این نوشته هفت طرح زیبا از دکوراسیون و تزیین اتاق بچه ها آمده است . این عکسها برای ایده گرفتن برای تزیینات و دکوراسیون اتاق کودکان مفید است. اگر می خواهید  سرویس اتاق خواب برای کودکان بخرید، می توانید از این تصاویر کمک بگیرید تا قبل از خرید تصور بهتری داشته باشید. همچنین اگر به فکر رنگ کردن دیوارهای اتاق خواب کودکان هستید، می توانید با توجه به مشابهت رنگ اجزای موجود اتاق مانند کف اتاق و تخت و کمد موجود با عکسهای ارائه شده،  یکی از طرح ها را انتخاب کرده و دیوار ها را مشابه آن رنگامیزی نمایید.

ادامه مطلب←

 یکی از راه های سریع و نه خیلی پر هزینه برای تزیین اتاق بچه ها استفاده از کاغذ دیواری، نقاشی روی دیوار و یا برچسب دیوار است که می تواند تاثیر زیادی روی طرح اتاق خواب کودک داشته باشد. در سالهای اخیر انواع متنوعی از کاغذ دیواری و برچسب دیوار وارد کشور شده است که می توان از آنها برای تغییر اساسی منظره اتاق بچه ها استفاده کرد. در این نوشته ۷ طرح زیبا از تزیین  دیوار اتاق کودکان و نوجوانان آمده است.

از نقش های بزرگ مانند عکس زیر بهتر است فقط در یک دیوار استفاده شود. بدین منظور می توان از کاغذ دیواری های پوستری استفاده کرد. استفاده از نقش درخت در کنار روتختی های صورتی زیبایی خاصی به اتاق تصویر زیر داده است.

 

ادامه مطلب←

 خیلی از مادر و پدر ها به دنبال طرح های جدید برای رنگامیزی و تزیین اتاق کودکان برای عید هستند. اغلب ما دوست داریم قبل از اینکه اتاق را تغییر دهیم تصاویر مختلفی را ببینیم تا بتوانیم تم مورد پسندمان را در دکوراسیون پیدا کنیم. در این سری از نوشته ها سعی شده عکس های مختلفی از دکوراسون اتاق کودک گذاشته شود تا بتوانید طرح و رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 نکات ریزی درطرح های زیبای دکوراسیون وجود دارد که سعی شده در نوشته ها بدان اشاره شود.

 توجه نمایید یکی از نکات بسیار مهم در اتاق بچه ها ، رنگ است که بیشتر از هر عامل بصری دیگری مورد توجه و نظر بچه هاست. توصیه می شود قبل از انتخاب رنگامیزی اتاق، اول نظر کودک را بپرسید که چه رنگ هایی را دوست دارد و به خصوص از چه رنگهایی بدش می آید و بعد می توانید با توجه به روحیه کودک یکی از طرح های ارائه شده را انتخاب و تا حد امکان پیاده نمایید.

ادامه مطلب←

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم شهریور ۱۳۹۰ساعت 22:33  توسط baby  |